Kampanya Referansla getirdiğiniz her kişi için 500TL geri ödeme!
🏆 #1 Piyasada Lider

Aradığınız Şey Güvenilir Bir İş İse

O zaman kesinlikle doğru bir seçim yapmak üzeresiniz! Tüm süreç boyunda 7/24 destek ile istediğiniz sonuca rahatlıkla ulaşmaya hazırsanız hemen bizimle iletişime geçin ve yolculuğunuza başlayın.

Education Images
Education Images
Education Images
BİZİM HAKKIMIZDA

Arama Motorlarında Öne Çıkın!

Her müşterimizle özel olarak ilgilenip SEO olarak yüksek kalitede hizmet veriyoruz. Üst düzey yazılımcılarımızla sizin isteğinize göre web siteler yapıyoruz. Yeni teknikler ve tecrübeli SEO uzmanlarımızla size çok daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz.

7/24 Destek

Her zaman iletişimde kalarak tüm sorunlarınızı çözüyoruz.

Modern Teknikler

Araştırmacı ekibimiz sayesinde yeni ve modern teknikler kullanıyoruz.

S.S.S

Aklınızdaki Soruları Yanıtlayalım

Aklınıza takılan soruların cevaplarını belki burda bulabilirsiniz. Eğer hala aklınızda sorular varsa bizimle iletişime geç!

Website fiyatları özelliklerine göre değişmekte ama genel olarak 10.000TL ile 25.000TL arası değişmekte.

İlk önce bir ajansla anlaşmanız gerekir, sonrasında alan adı ve ajans hosting hizmeti vermiyorsa hosting almanız gerekmekte.

Web sitesinin boyutuna göre değişiklik göstermekte ama ortalama kurumsal website 5-6 gün içerisinde yapılır.

Web tasarımları web ajansları ve serbest çalışanlar yapabilir. Serbest çalışanlar daha ucuzdur ama web ajansları daha güvenilir ve kalitelidir.
MUTLU MÜŞTERİLER

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Özenle yaptığımız projelerin sonucunda sadece mutlu müşterilerle ayrılıyoruz.

Clint Images
Emre Alp
Gayrimenkul Danışmanı

Yeldan Tech'in sunduğu web tasarım hizmetleri, gayrimenkul projelerimizi online platformlarda daha görünür hale getirmemizi sağladı. Potansiyel müşterilerle daha hızlı ve etkili iletişim kuruyoruz.

Clint Images
Aylin Canbaz
Girişimci - Moda Tasarımcısı

Sayelerinde markamı dijital dünyada öne çıkarmama yardımcı oldu. Şık ve işlevsel bir web sitesi, müşteri kitlemi genişletmemde etkili oldu. İşbirlikleri için teşekkür ederim!

Clint Images
Serkan Aydın
İnşaat Mühendisi

Yeldan Tech'in profesyonel ekibi, inşaat projelerimizin dijital alandaki başarısını artırmamıza yardımcı oldu. İşlerini titizlikle yapan bir ekip ve harika bir iş çıkardılar.

Clint Images
Mehmet Akça
Hukuk Danışmanı

Hukuki hizmetlerimizi dijitalleştirmemizdeki rolleri çok büyük. Profesyonel ve güvenilir bir web sitesiyle müşterilerimizle daha etkili iletişim kuruyoruz.

Clint Images
Melis Yılmaz
Gıda ve Catering

Yeldan Tech, gıda ve catering işimizi online platformlarda öne çıkarmamızı sağladı. Etkileyici bir web sitesiyle müşteri kitlemizi genişlettik. İşbirlikleri için teşekkür ederim!

Clint Images
Alihan Koç
Kafe İşletmecisi

Yeldan Tech, kafemizin web sitesini oluşturarak müşterilerimize daha iyi bir deneyim sunmamıza yardımcı oldu. Menümüzü online paylaşmak ve özel etkinliklerimizi duyurmak için harika bir platform sağladılar.

Clint Images
Utku Karadeniz
Mimar

Mimarlık projelerimi dijitalleştirmemde bana büyük destek oldu. Portföyümü online paylaşma imkanı sağlayarak müşterilerimle daha hızlı bağlantı kurmamı sağladı. Emeğiniz için teşekkürler!

Clint Images
Baran Aydın
Emlak Danışmanı

Yeldan Tech, emlak projelerimizin dijital stratejisini oluşturarak online pazara entegrasyonumuzu hızlandırdı.

Clint Images
Selen Kılıç
Moda Tasarımcısı

Moda tasarım projelerimi dijitalleştirmemde mükemmel bir iş çıkardılar. Kullanıcı dostu bir web sitesiyle koleksiyonlarımı online olarak paylaşmak mümkün oldu.

Clint Images
Arda Gürsoy
Yatırım Analisti

Web ajansınızın teknik bilgisi ve güçlü altyapısı, finans projelerimizi çevrimiçi ortamda başarıyla temsil etmemizi sağladı.

Clint Images
Emre Taşkın
İnşaat ve Mimarlık

Web ajansınızın estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren tasarımları, inşaat projelerimizi çevrimiçi olarak başarılı bir şekilde temsil ediyor. Harikasınız!

Clint Images
Caner Demir
Sağlık

Yeldan Tech, sağlık sektöründeki projelerimize dijital bir boyut kazandırdı. İşlerine olan özenleri ve hızlı çözümleri takdire şayan.

Clint Images
Gürkan Demirtaş
Otomotiv

Yeldan Tech'in otomotiv projelerimize getirdiği dijital çözümler, markamızı çevrimiçi dünyada öne çıkarmamıza yardımcı oldu. İşbirliklerimizi sürdürmeyi düşünüyoruz.

Clint Images
Sevda Tekin
Turizm ve Otelcilik

Otel projelerimizin çevrimiçi rezervasyon sistemini başarılı bir şekilde hayata geçirdi. Müşteri odaklı yaklaşımları ve teknolojik çözümleriyle öne çıkıyorlar.

Clint Images
Berkay Aygün
Eğitim ve Danışmanlık

Eğitim projelerimizin dijital platformlarda etkili bir şekilde iletilmesine yardımcı oldular. İleri düzeydeki teknik bilgileri ve özgün tasarımları için teşekkürler.

Clint Images
Yiğit Başar
İnşaat ve Yapı

Web sitemizin tasarımı, sanki bir bina inşa ediyormuşuz gibi bir his uyandırıyor. Yeldan Tech'le çalışmak işimize sağlam bir dijital temel kazandırdı.

Clint Images
Umut Kaya
Matematik Profesörü

Bilgilerimi paylaşmam için çok güzel bir platform oluşturdular, tekrardan çok teşekkürler :).

Clint Images
Selma Taşkın
Kuaför

Sayelerinde işletmemi çok daha fazla kişi buluyor, açıkçası böyle bir sonuç beklemiyorduk. Çok teşekkürler.

Hemen Bize Ulaşın ve Dijital Dünyaya Adım Atın

İşinizi büyütelim, aklınızdaki projeleri gerçekleştirelim ve sizi dijital dünyada bir adım ileriye taşıyalım